Previous Frame Next Frame
 • Теннис

  Описание текст Описание текст

  Теннис
 • Теннис

  Описание текст Описание текст

  Теннис
 • Теннис

  Описание текст Описание текст

  Теннис
 • Теннис

  Описание текст Описание текст

  Теннис

Про клуб

Основна спеціалізація клубу «ТенісОк» – це групові та індивідуальні заняття з настільного тенісу для дітей, підлітків та дорослих, регулярне проведення турнірів та майстер-класів для різних вікових груп, а також організація та проведення змагань. Окрім основних тренувань ми проводимо літні спортивно-оздоровчі збори як в Україні, та і за її межами.

За час роботи клубу «ТенісОк», у нас зявився дружний та функціональний спортивний колектив. На тренуваннях, учні отримують всю користь фізичних навантажень, постійно підвищують рівень смоеї майстерності, спілкуються з позитивними та цікавими людьми, яких обєднав один спільний інтерес – Олімпійський вид спорту - настільний теніс.

В нашому клубі можуть займатись всі бажаючі - хлопчики та дівчатка, чоловіки та жінки, не залежно від рівня їх функціональних можливостей. Настільний теніс доступний для всіх вікових категорій.

В клубі працюють досвідчені тренери, які охоче навчають всіх бажаючих правильно грати в настільний теніс. Тож не упустіть свій шанс досягти спортивних висот разом з нами!

Приеднуйтесь до нас та відкрийте для себе цікавий

 та захоплюючий світ настільного тенісу!

Клуб настільного тенісу TENNISOK Все права сохранены.